1

هر مشتری ضمن داشتن ایده، سلایق خاص خودش را نیز دارد به همین خاطر در جلسه ای که با حضور کارشناسان پاراکس  برگزار میگردد نقطه نظرات خود را بیان کرده و توسط کارشناسان ضمن ارائه مشاوره لازم و تعیین نیاز های متناسب برای مشتری، تمامی موارد مطروحه، یادداشت برداری و آنالیز میگردد. نتیجه این جلسه نیاز سنجی و تامین خواسته های مشتری است.

2

نام دامنه تاثیر بسزایی در وب سایت مشتری خواهد داشت. دامنه، آدرسی است که هر فردی برای پیدا کردن شما به آن مراجعه خواهد کرد، برای انتخاب یک نام دامنه ممکن است وقت زیادی گذاشته شود و هنگامی که نام دامنه برای وب سایت انتخاب گردید تغییر آن نام بسیار مشکل می باشد، مشاوران ما با در نظر گرفتن کلمات مورد نظر مشتریان، از میان صدها دامنه ی موجود، دامنه ای منحصر به فرد را پیشنهاد خواهند داد تا پس از ثبت آن، بتواند آدرس برند مشتری را در ذهن افراد ماندگار سازد.

3

با توجه به مراحل قبلی و تعیین نیازها و سلیقه های مشتری، نوبت به جمع آوری و آنالیز موارد مطروحه می رسد که در نهایت منجر به تعیین قابلیت ها و سلیقه گرافیکی می شود. این بخش به نوبه خود حائز اهمیت است چرا که تعیین کننده نسخه نهایی وب سایت می باشد، به همین دلیل می بایست بجهت ایجاد رضایت مشتری با دقت بیشتری توسط کارشناسان پاراکس مورد بررسی و آنالیز قرار گیرد، تا درنهایت پروژه به نحو احسن اجرا گردد.

4

قالب گرافیکی سایت در حقیقت همان پوسته ایست که دیده میشود، در این مرحله گرافیست های پاراکس، تمام سلیقه و همت خود را برای جلب رضایت بصری مشتری به کار خواهند گرفت تا طراحی گرافیکی زیبائی برای وب سایت انجام پذیرد. این مرحله کاملاً با سلیقه ی مشتری درگیر بوده و با ابراز رضایت، انجام دقیق مراحل آتی را به دنبال خواهد داشت.

5

پس از طراحی صفحات گرافیکی منطبق با درخواست های مشتری، مجدد برای تائید نهایی و رفع ایرادات احتمالی برای مشتری ارسال تا در صورت نیاز به تغییرات، خواسته های خود را مطرح و برای تیم گرافیکی پاراکس  ارسال نماید، تا در اولین زمان ممکن تغییرات خواسته شده اعمال و مقدمات برنامه نویسی وب سایت، آغاز گردد.

6

در یک نگاه کلی وقتی می گوییم یک صفحه وب بر اساس استانداردهای وب طراحی شده است بیشتر منظورمان اینست که آن سایت یا صفحه اینترنتی از نظر HTML و CSS و Javascript استانداردهای موجود را رعایت کرده باشد. استانداردها کمک میکنند تا مطمئن شویم که تمام افراد به اطلاعاتی که ما تامین میکنیم دسترسی دارند و همواره توسعه وب را سریعتر و لذت بخش تر میکند. دلایل مفیدی برای توسعه دهندگان وب وجود دارد که با استانداردهای وب هماهنگ باشند. برای نمونه یکی از مزیت های رعایت استانداردها، این است که موتورهای جستجو میتوانند کار فهرست کردن سایتها را بهتر انجام دهند.

7

در این مرحله برنامه های مورد نیاز وب سایت مشتری با استفاده از جدیدترین متدها و تکنیک های روز دنیا، نوشته می شود و از یک وب سایت استاتیک ( ایستا ) به یک وب سایت داینامیک ( پویا و فعال ) تبدیل می شود. این قسمت بیشترین زمان را برای اجرا گرفته و بطور کلی حساس ترین قسمت پروژه می باشد.

8

وب سایت مشتری پس از مرحله ی برنامه نویسی، برای آنکه مشخص شود مراحل فوق به درستی انجام پذیرفته یا خیر مورد تست، آزمایش و ارزیابی قرار میگیرد، همچنین بمنظور چک نمودن بخش های مختلف وب سایت و بارگذاری آزمایشی مطالب و انجام جزییات نهایی پروژه، وب سایت بر روی یک زیر دامنه بارگذاری گردیده تا مشتری و تیم برنامه نویسی پاراکس  تمام مواردی را که لازم است تست شود آزمایش و ارزیابی نمایند.

9

در این مرحله با توجه به پنل مدیریتی کاملاً فارسی و ساده ای که در اختیار مدیر وب سایت قرار داده میشود، پس از آموزش لازم، به راحتی امکان بارگذاری و مدیریت محتوا امکان پذیر میباشد. این آموزش بسیار ساده بوده و در زمانی کمتر از یک ساعت صورت میپذیرد. با نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار مشتری قرار داده خواهد شد، مشتری قادر به مدیریت وب سایت می باشد.

10

یکی از وظایف سازمانی پاراکس،  ادامه ی همکاری و پشتیبانی فنی وب سایت طراحی شده در این مجموعه و تعامل متقابل با مدیران وب سایت ها جهت برطرف نمودن تمام سوالات و ایرادات احتمالی بوجود آمده می باشد، به همین منظور کارشناسان و تیم پشتیبانی پاراکس برای همیشه مشاور شما خواهند بود.