1

هر مشتری ضمن داشتن ایده، سلایق خاص خودش را نیز دارد به همین خاطر در جلسه ای که با حضور کارشناسان پاراکس  برگزار میگردد نقطه نظرات خود را بیان کرده و توسط کارشناسان ضمن ارائه مشاوره لازم و تعیین نیاز های متناسب برای مشتری، تمامی موارد مطروحه، یادداشت برداری و آنالیز میگردد. نتیجه این جلسه نیاز سنجی و تامین خواسته های مشتری است.

2

نام پروژه  تاثیر بسزایی در پروژه مشتری خواهد داشت. نام پروژه ، آدرسی است که هر فردی برای پیدا کردن شما به آن مراجعه خواهد کرد، برای انتخاب یک نام ممکن است وقت زیادی گذاشته شود و هنگامی که نام پروژه انتخاب گردید تغییر آن نام بسیار مشکل می باشد، مشاوران ما با در نظر گرفتن کلمات مورد نظر مشتریان، از میان صدها نام موجود، نامی منحصر به فرد را پیشنهاد خواهند داد تا پس از ثبت آن، بتواند آدرس برند مشتری را در ذهن افراد ماندگار سازد.

3

با توجه به مراحل قبلی و تعیین نیازها و سلیقه های مشتری، نوبت به جمع آوری و آنالیز موارد مطروحه می رسد که در نهایت منجر به تعیین قابلیت ها و سلیقه گرافیکی می شود. این بخش به نوبه خود حائز اهمیت است چرا که تعیین کننده نسخه نهایی پروژه می باشد، به همین دلیل می بایست بجهت ایجاد رضایت مشتری با دقت بیشتری توسط کارشناسان پاراکس مورد بررسی و آنالیز قرار گیرد، تا درنهایت پروژه به نحو احسن اجرا گردد.

4

قالب گرافیکی پروژه در حقیقت همان پوسته ایست که دیده میشود، در این مرحله گرافیست های پاراکس، تمام سلیقه و همت خود را برای جلب رضایت بصری مشتری به کار خواهند گرفت تا طراحی گرافیکی زیبائی برای پروژه انجام پذیرد. این مرحله کاملاً با سلیقه ی مشتری درگیر بوده و با ابراز رضایت، انجام دقیق مراحل آتی را به دنبال خواهد داشت.

5

پس از طراحی صفحات گرافیکی منطبق با درخواست های مشتری، مجدد برای تائید نهایی و رفع ایرادات احتمالی برای مشتری ارسال تا در صورت نیاز به تغییرات، خواسته های خود را مطرح و برای تیم گرافیکی پاراکس  ارسال نماید، تا در اولین زمان ممکن تغییرات خواسته شده اعمال و مقدمات برنامه نویسی پروژه، آغاز گردد.

6

در یک نگاه کلی وقتی می گوییم یک پروژه بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده است بیشتر منظورمان اینست که آن پروژه یا صفحه اینترنتی از نظر  کد نویسی استانداردهای موجود را رعایت کرده باشد. استانداردها کمک میکنند تا مطمئن شویم که تمام افراد به اطلاعاتی که ما تامین میکنیم دسترسی دارند و همواره توسعه پروژه را سریعتر و لذت بخش تر میکند. بعنوان مثال در پروژه های طراحی سایت دلایل مفیدی برای توسعه دهندگان وب وجود دارد که با استانداردهای وب هماهنگ باشند. یکی از مزیت های رعایت استانداردها، این است که موتورهای جستجو میتوانند کار فهرست کردن سایتها را بهتر انجام دهند.

7

در این مرحله برنامه های مورد نیاز پروژه مشتری با استفاده از جدیدترین متدها و تکنیک های روز دنیا، نوشته می شود . این قسمت بیشترین زمان را برای اجرا گرفته و بطور کلی حساس ترین قسمت پروژه می باشد.

8

پروژه مشتری پس از مرحله ی برنامه نویسی، برای آنکه مشخص شود مراحل فوق به درستی انجام پذیرفته یا خیر مورد تست، آزمایش و ارزیابی قرار میگیرد، همچنین بمنظور چک نمودن بخش های مختلف پروژه و بارگذاری آزمایشی مطالب و انجام جزییات نهایی، پروژه، بارگذاری گردیده تا مشتری و تیم برنامه نویسی پاراکس  تمام مواردی را که لازم است تست شود آزمایش و ارزیابی نمایند.

9

در این مرحله با توجه به پنل مدیریتی کاملاً فارسی و ساده ای که در اختیار مدیر وب سایت قرار داده میشود، پس از آموزش لازم، به راحتی امکان بارگذاری و مدیریت محتوا امکان پذیر میباشد. این آموزش بسیار ساده بوده و در زمانی کمتر از یک ساعت صورت میپذیرد. با نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار مشتری قرار داده خواهد شد، مشتری قادر به مدیریت پروژه می باشد.

10

یکی از وظایف سازمانی پاراکس،  ادامه ی همکاری و پشتیبانی فنی پروژه طراحی شده در این مجموعه و تعامل متقابل با مدیران پروژه  جهت برطرف نمودن تمام سوالات و ایرادات احتمالی بوجود آمده می باشد، به همین منظور کارشناسان و تیم پشتیبانی پاراکس برای همیشه مشاور شما خواهند بود.

  • logo-samandehi
  • logo-nezam-senfi
  • samane-tadarokat-electronic
  • logo-bakutel
  • انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران
  • شورای عالی انفورماتیک کشور
  • اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران
  • etehadieMajazi