چگونه با بهترین برنامه فریلنسری به یک فریلنسر موفق تبدیل شویم؟
چگونه با بهترین برنامه فریلنسری به یک فریلنسر موفق تبدیل شویم؟

اگرفریلنسری باشید که به بقیه ترجیح داده شوید این نشان می دهد شما یک متخصص هستید بنابراین در این مقاله می خواهیم بررسی کنیم که چگونه با بهترین برنامه فریلنسری به یک فریلنسر موفق تبدیل شویم؟
با یک دهه تجربه درسایت فریلنسر دات کام، بهترین تصمیمی که گرفتم پیوستن به برنامه مرجع فریلنسر بود. حداقل نود درصد از کار من طبق برنامه جلو می رود که بدین معنی است که من چهل درصد پول بیشتری را نسبت به قبل بدست می آورم .
برای سالهای زیادی من به فکر فرار از زندگی روزمره بودم. مثل ترافیک ، گیر کردن در یک دفتر برای هشت ساعت در روز . من می خواستم روزهای خود را با سگ های فوق العاده خودم سپری کنم. من ورزش های مربوط به سگ ها را به نمایش گذاشته، آموزش و رقابت در ورزش آن ها را بر عهده دارم .
یک روز من بالاخره یک وقفه در کارم ایجاد کردم درست ، مقداری پول صرف کردم و شهرتی در سایت برای خودم ایجاد کردم. من به برنامه مرجع فریلنسر پیوستم و روابط خوبی با کارکنان و کارفرمایان ایجاد کردم. پس از پیوستن به برنامه، من بیشتر به چشم می آمدم.
اگرفریلنسری باشید که به بقیه ترجیح داده شوید این نشان می دهد شما یک متخصص هستید. این یکپارچگی شما را تایید می کند. این کمک می کند تا کارفرمایان بالقوه فریلنسر های با تجربه را شناسایی کنند. با این حال، شما هنوز در حد پروژه های گذشته که آن ها را کامل کرده اید خوب هستید. شما باید به قول خود وفا کنید و پروژه هارا طبق زمان و بودجه تکمیل کنید .
در اینجا چند نکته برای کمکی برای ایجاد یک پایه موفق به عنوان یک فریلنسرمقدم را بیان می کنیم :
برای پروژه هایی که با مهارت های شما مطابقت دارند پیشنهاد بدهید
 فقط روی پروژه هایی که با مهارت های شما مطابقت دارند پیشنهاد بدهید. هیچ منطقی وجود ندارد که خود را در معرض شکست قرار دهید. با این حال، اغلب پروژه ها مهارت های لیستی را که ممکن است در خارج از مهارت های شما باشد در خود دارند، ممکن است فقط با چند مورد از مهارت های شما مطابقت داشته باشند. اجازه ندهید که پیشنهاد گذاری شما متوقف شود.اخیرا من برای یک پروژه پیشنهاد دادم که یک نویسنده محتوا و طراح وب تمام پروژه را به شکل تنها یک پروژه درخواست داده بود. این برای یک شرکت امکان پذیر است. اما من یک متصدی دست تنها هستم و واقعا این کار را می خواستم. در کمال واقع گرایی به کارفرما می گویم که می توانم به آنها کمک کنم. من پیشنهاد دادم که این پروژه را به دو پروژه جداگانه تقسیم کنند و از کارفرما دعوت کنند تا در گفت و گویی در مورد نیازهایشان شرکت کنند. این شرایط به کارفرما کمک می کند تا با متخصصان فردی بهتر کار کنند  و ارزش امتحان کردن شانس را نیز دارد .
پیشنهاد منصفانه بدهید
یک فریلنسر مقدم دنبال یک مجوز برای قیمت های بالای نیست. هنگامی که شما قیمت بالا بدهید، بعید است که از کارفرما خبری شود. این باعث می شود که پیشنهاد تان را در نظر نگیرند و نمره کیفیت پیشنهاد دهی خود را از دست می دهید .
همچنین هیچ منطقی پشت پیشنهادات پایین وجود ندارد. کارفرمایان به دنبال کار با کیفیت بالا با قیمت منصفانه هستند. در مزایده قیمت های مسخره ای پایین هستند که ممکن است ریشه در لاعلاجی داشته باشند. و قیمت های پایین اغلب به کارفرمایان می گویند که شما حرفه ای نیستید .
پیشنهاد دهی روی یک مسیر
تعداد زیادی مسیر وجود دارد . بله، ناامید کننده است. اجازه دهید کارفرمای بالقوه بداند که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید تا قیمت دقیقی پیشنهاد بدهید. سوالات خود را بپرسید. و خود را درگیر کار کنید . من این را به عنوان بخشی از کار اصلی خود انجام می دهم . وقتی پاسخی دریافت نمی کنم، حرکت می کنم.چگونه پیشنهاد دادن شما حیاتی است. تنها یک فرصت برای ایجاد یک تصور اولیه وجود دارد. وقتی پاسخی را دریافت میکنم، با احترام برخورد می کنم. پاسخ دهید و سوالات مربوطه را مطرح کنیدبه عنوان یک فریلنسر مقدم، من به ندرت پیشنهاد تک مسیری ایجاد میکنم. من در حال حرکت هستم در این سایت مشاغل زیادی وجود دارد .
همیشه از نقاط عطف استفاده کنید
من هرگز در یک پروژه بدون نقاط عطف کار نکرده ام. آنها به من حس امنیت می دهند. این همچنین به من می گوید که کارفرما واقعی است. من می دانم که پول پس از اتمام هر مرحله عطف، آماده ی سپرده گذاری است. فقط یک بار پولم را از دست داده ام. بیشتر از این نمی توانم تاکید کنم که نقاط عطف بهترین چیزی هستند که به شما کمک می کنند ! پروژه ها را به بخش های مدیریتی تقسیم کنید تا کار را در زمان و بودجه انجام دهید. بسته به نوع شغل، نمونه ای از این می تواند یک نقطه عطف برای پیش نویس و یکی برای نسخه نهایی باشد.نقاط عطف به کارفرمایان حرفه ای بودن شما را نشان می دهند. به آنها حس اعتماد میدهد که شما می توانید این کار را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که نقاط عطف برای کارفرمایان خوب عمل می کنند .
ارتباط، ارتباط، ارتباط !
ارتباط کلیدی است . بیشترازاین سفارش نمی کنم. شما با مردم در سراسر جهان کار می کنید. گاهی اوقات موانع زبان وجود دارد، بنابراین ارتباط بسیار مهم است ، سوالاتی بپرسید.
وقتی یک کارفرما با من تماس می گیرد، از آنها تشکر می کنم. این سر صحبت را با آنها برای پرسیدن سوالات باز می کند. من با استفاده از پیوندها یا نمونه هایی از چیزهایی که به من می گویند، ایده میگیرم. من سعی می کنم وارد فکر آن ها بشوم تا همه چیز را از دیدگاه آن ها ببینم. هرگز هرگز هرگز یک پیام تکراری به کارفرما ارسال نکنید. اگر پاسخ ندادند، رهایشان کنید و به راه خود ادامه دهید .
سریع به سوالات کارفرما پاسخ دهید آنها را انتظار نگذارید. کاری که شما برای هر کسی در جایگاه فریلنسر انجام می دهید برای هر کارفرما فوق العاده مهم است. و باید برای شما هم مهم باشد . اگر بازخورد منفی دریافت کنید، هرگز آن را به میدان نبرد تبدیل نکنید. سخت کار کنید تا اوضاع درست بشود . همه ما گاهی اوقات اشتباه منظور افراد را متوجه میشویم .
هنگامی که شما فکر می کنید یک کارفرمای غیرمنصفانه عمل می کند، به عقب بر گردید و گفتگو و بحث ها را دوباره بخوانید. ارزیابی عادلانه انجام دهید. پول بیشتری را درخواست نکنید، مگر اینکه مطمئن شوید که کارفرما دامنه پروژه را تغییر داده است. ممکن است اشتباه کرده اید یا نیازهای کارفرما را اشتباه تفسیر کرده اید. هنگامی که مشکلی قابل حل دارید، از مشاور خودتان کمک بخواهید برای مشاوره یا از سیستم فریلنسر برای حل اختلاف استفاده کنید.
 کارفرمایان بی پاسخی هم هستند. این ناامید کننده است من هفت روزبه آنها فرصت می دهم و پس از آن درخواست پرداخت میکنم تا شانس دیگری نداشته باشند. پس از چند روز، بدون پاسخ، دوباره درخواست آزادسازی میدهم و یا درخواست بازخورد . مودب باشید. شما نمی دانید که در زندگی آنها چه می گذرد. چند روز برای پاسخ به آنها فرصت دهید. اگر این ناموفق باشد، من نقطه عطف را کنار می گذارم و سیستم فریلنسر دات کام را دنبال می کنم.
اکنون می بینید که چرا مهم است با نقطه عطف کار کنید .
با استخدام کنندگان ارتباط برقرار کنید
استخدام کنندگان بی شک ارزشمند هستند، پروژه های بسیاری وجود دارد که شما ممکن است برای آن ها پیشنهاد ندهید. اما، هنگامی که به یک پروژه علاقه مند هستید، با استخدام کنندگان ارتباط برقرار کنید. آنها برای کمک آنجا هستند. هدف آنها این است که افراد مناسب را با کارفرمایان مطابقت دهند. اگر شما با آنها ارتباط برقرار نکنید آنها نمیتوانند این کار را انجام دهند.اعتبار همه چیز است سخت کار کنید، بهترین کار خود را برای به دست آوردن امتیازات بالا انجام دهید. اما بیشتر از همه، با صداقت و مثبت عمل کنیدو بقیه ی موارد طبق روال پیش می رود. در مسیر خود به عنوان فریلنسر مقدم موفق باشید . ما در حال تغییر نحوه کار در سراسر جهان هستیم !
 

طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی وب سایت | شرکت ایده پردازان پاراکس | 

  • logo-samandehi
  • logo-nezam-senfi
  • samane-tadarokat-electronic
  • logo-bakutel
  • انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران
  • شورای عالی انفورماتیک کشور
  • اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران
  • etehadieMajazi