نوع جدید مقاله های تحقیقاتی تعبیه شده در کدها و داده ها
نوع جدید مقاله های تحقیقاتی تعبیه شده در کدها و د ...

استفاده از نتایج مقاله های تحقیقاتی قدیمی امروزه به یک چالش تبدیل شده است، در این مطلب درباره نوع جدید مقاله های تحقیقاتی تعبیه شده در کدها صحبت می کنیم.

مشاهده کامل
نحوه صحبت با مشتریان خود با زبانی که آن‌ها متوجه شوند
نحوه صحبت با مشتریان خود با زبانی که آن‌ها متوجه ش ...

نحوه صحبت با مشتریان خود با زبانی که آن‌ها متوجه شوند این که آیا شما یک پزشک، بازاریاب، سئوکار و یا هر متخصص دیگری هستید، استفاده از کلمات تخصصی مربوط به رشته خودتان بسیار آسان است. این کلمات و اصطلاحات که برای ما با مفهوم هستند، برای مشتریان ...

مشاهده کامل
 چه کسانی از docker استفاده میکنند ؟
چه کسانی از docker استفاده میکنند ؟

اگر در طول سال گذشته هر مقدار از وقت خود را صرف مطالعه " open source" کرده باشید، احتمالا درباره docker شنیده اید.این روزها بسیاری از مردم در مورد docker و تاثیر آن در مجازی سازی و DevOps صحبت می کنند.

مشاهده کامل
 جذابیت ری اکت
جذابیت ری اکت

ری اکت یکی از بهترین فریم ورک های جاوا اسکریپت است، دراین مطلب به بررسی دلایل جذاب تر شدن ری اکت برای کاربران و توسعه دهندگان خواهیم پرداخت.

مشاهده کامل
 چرا توسعه دهندگان علاقه مند به استفاده از ویژوال استودیو هستند
چرا توسعه دهندگان علاقه مند به استفاده از ویژوال ...

ویژوال استودیو یک Ide فوق العاده است که می توانید از آن برای برنامه نویسی استفاده کنید، در این مطلب قصد داریم به معرفی ویژوال استودیو بپردازیم.

مشاهده کامل
پنج ویژگی درمورد پیچیدگی سیستم های نرم افزاری
پنج ویژگی درمورد پیچیدگی سیستم های نرم افزاری

پدر علم UML و Design Pattern تجربیات اساسی و بنیادین خود را در مورد توسعه (developing) ، استقرار (deploying) و ارائه (delivering) پروژه های بزرگ نرم افزاری ، به اشتراک گذاشته است . در این مقاله این پنج ویژگی مهم شرح داده شده اند .

مشاهده کامل
بهترین زمان استخدام نیروی جدید
بهترین زمان استخدام نیروی جدید

زمانی‌ که کسب‌وکار کوچکی دارید، مشاهده‌ی رشد و پیشرفت آن برایتان بسیار هیجان‌آور است. گذشته از اینکه اولین یا پنجمین نیروی‌کار را استخدام می‌کنید، توانایی انجام این کار نشانه‌ی خوبی از موفقیت در کسب‌وکار کوچ ...

مشاهده کامل
5 مورد از اشتباهات رایج سئو(seo) و بهینه سازی وب سایت توسط سئوکاران
5 مورد از اشتباهات رایج سئو(seo) و بهینه سازی وب س ...

در این مقاله سعی داریم 5 نکته اساسی را به شما معرفی نماییم که رعایت آن باعث خواهد شد که از حداکثر ظرفیت موتورهای جستجو به نفع خود استفاده نمایید.

مشاهده کامل
  • logo-samandehi
  • logo-nezam-senfi
  • samane-tadarokat-electronic
  • logo-bakutel
  • انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران