طراحی Flat چیست؟
طراحی Flat چیست؟

در سال های اخیر با رشد روز افزون دستگاه های موبایل نیاز به یک زمینه کاری به نام طراحیFlat حس میشود اما این نیاز محدود به دستگاه های موبایل نشد و طراحان وب نیز برخی از تکنیک های آن را در طراحی های خودشان به کار گرفتند. طراحی Flat همان طراحی اپلیکیش ...

مشاهده کامل
مقایسه بین زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جاوا اسکریپت
مقایسه بین زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جاوا اسکری ...

زبان برنامه نویسی پی اچ پی یکی از قدیمی ترین رقبای جاوا اسکریپت است، ما در این مطلب به مقایسه بین زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جاوا اسکریپت می پردازیم.

مشاهده کامل
۵ قانون اساسی برای انتخاب نام و لوگوی مناسب
۵ قانون اساسی برای انتخاب نام و لوگوی مناسب

بسیاری از صاحبان کسب و کار یا برندها از اهمیت انتخاب نام و لوگوی مناسب غافل اند. امروز در مورد چند قانون اساسی برای انتخاب و لوگوی مناسب برای کسب و کار یا برند شما بوسیله نمونه لوگو های معروف در دنیا صحبت می کنیم.

مشاهده کامل
توضیحاتی درباره جاوا اسکریپت و ECMAScript
توضیحاتی درباره جاوا اسکریپت و ECMAScript

جاوا اسکریپت یکی از بهترین زبان های اسکریپت نویسی است، ما در این مطلب قصد داریم نکاتی بسیار مهم درباره زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت را به شما ارائه دهیم.

مشاهده کامل
توسعه دهنده وب Full Stack
توسعه دهنده وب Full Stack

توسعه دهندگان Full-Stack همیشه افراد مورد احترام و بسیار با ارزشی برای شرکت های توسعه نرم افزاری هستند.بدلیل اینکه این افراد دارای مهارت‌های کلی بسیاری با تخصص در یک یا چند حوزه خاص هستند به این معنی که آن‌ها نه تنها مجهز به تخصص های منا ...

مشاهده کامل
 لذت طراحی وب را دوباره به دست آورید
لذت طراحی وب را دوباره به دست آورید

لذت طراحی وب را دوباره به دست آورید زندگی برای شما به عنوان طراح وب می‌تواند بسیار پر کار و شلوغ باشد. آنقدر که ممکن است زمان زیادی را به مشتری خود اختصاص دهید و خیلی کم برای خود وقت بگذارید. حتی می‌تواند به جایی برسد که دیگر از کاری که ...

مشاهده کامل
 نقش مهم فریمورک CodeIgniter در زبان برنامه نویسی php
نقش مهم فریمورک CodeIgniter در زبان برنامه نویسی ...

فریمورک کدایگنایتر یک ابزار بسیار عالی برای کارهای گروهی است. فریمورک کدایگنایتر به اعضای مختلف اجازه کار به صورت مجزا اما منظم را می بخشد.

مشاهده کامل
توسعه دهنده فول استک برای استارت آپ خود استخدام نکنید
توسعه دهنده فول استک برای استارت آپ خود استخدام نک ...

استخدام یک توسعه دهنده فول استک نمی تواند برای استارت آپ شما مفید باشد، در این مطلب در خصوص استخدام توسعه دهنده فول استک صحبت خواهیم کرد.

مشاهده کامل
  • logo-samandehi
  • logo-nezam-senfi
  • samane-tadarokat-electronic
  • logo-bakutel
  • انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران
  • شورای عالی انفورماتیک کشور
  • اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران
  • etehadieMajazi