زبان برنامه نویسی پی اچ پی بهتر از آن چیزی است که شما گمان می کنید
زبان برنامه نویسی پی اچ پی بهتر از آن چیزی است که ...

زبان برنامه نویسی پی اچ پی یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای دنیای وب است، در این مطلب قصد داریم درباره زبان برنامه نویسی پی اچ پی صحبت کنیم.

مشاهده کامل
چرخه عمر تست نرم‌افزار
چرخه عمر تست نرم‌افزار

چرخه عمر تست نرم‌افزار همه انسان‌ها اشتباه می‌کنند، حتی برنامه‌نویسان برنامه وب، توسعه‌دهندگان برنامه موبایل، و سایر توسعه‌دهندگان نرم‌افزار نیز دچار اشتباه می‌شوند. گاهی اوقات، اشتباهاتی که توسعه‌دهندگ ...

مشاهده کامل
 فریم ورک Ionic فریم ورک های ری اکت و Vue را در بر میگیرد.
فریم ورک Ionic فریم ورک های ری اکت و Vue را در بر ...

فریم ورک Ionic یک فریم ورک قدرتمند است که ری اکت و Vue را در بر می گیرد، ما در این مطلب درباره فریم ورک Ionic و نکاتی درباره آن صحبت خواهیم کرد.

مشاهده کامل
 طراحی Flat چیست؟
طراحی Flat چیست؟

در سال های اخیر با رشد روز افزون دستگاه های موبایل نیاز به یک زمینه کاری به نام طراحیFlat حس میشود اما این نیاز محدود به دستگاه های موبایل نشد و طراحان وب نیز برخی از تکنیک های آن را در طراحی های خودشان به کار گرفتند. طراحی Flat همان طراحی اپلیکیش ...

مشاهده کامل
مقایسه بین زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جاوا اسکریپت
مقایسه بین زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جاوا اسکری ...

زبان برنامه نویسی پی اچ پی یکی از قدیمی ترین رقبای جاوا اسکریپت است، ما در این مطلب به مقایسه بین زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جاوا اسکریپت می پردازیم.

مشاهده کامل
۵ قانون اساسی برای انتخاب نام و لوگوی مناسب
۵ قانون اساسی برای انتخاب نام و لوگوی مناسب

بسیاری از صاحبان کسب و کار یا برندها از اهمیت انتخاب نام و لوگوی مناسب غافل اند. امروز در مورد چند قانون اساسی برای انتخاب و لوگوی مناسب برای کسب و کار یا برند شما بوسیله نمونه لوگو های معروف در دنیا صحبت می کنیم.

مشاهده کامل
توضیحاتی درباره جاوا اسکریپت و ECMAScript
توضیحاتی درباره جاوا اسکریپت و ECMAScript

جاوا اسکریپت یکی از بهترین زبان های اسکریپت نویسی است، ما در این مطلب قصد داریم نکاتی بسیار مهم درباره زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت را به شما ارائه دهیم.

مشاهده کامل
توسعه دهنده وب Full Stack
توسعه دهنده وب Full Stack

توسعه دهندگان Full-Stack همیشه افراد مورد احترام و بسیار با ارزشی برای شرکت های توسعه نرم افزاری هستند.بدلیل اینکه این افراد دارای مهارت‌های کلی بسیاری با تخصص در یک یا چند حوزه خاص هستند به این معنی که آن‌ها نه تنها مجهز به تخصص های منا ...

مشاهده کامل
  • logo-samandehi
  • logo-nezam-senfi
  • samane-tadarokat-electronic
  • logo-bakutel
  • انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران