چگونه یک برنامه نویس حرفه ای شویم؟
چگونه یک برنامه نویس حرفه ای شویم؟

برای آن که بتوانید یک برنامه نویس حرفه ای شوید باید نکاتی را بدانید و به آنها عمل کنید. در این متن به بررسی خصوصیات یک برنامه نویس حرفه ای می پردازیم.

مشاهده کامل
پذیرفتن محدودیت خود به عنوان طراح وب
پذیرفتن محدودیت خود به عنوان طراح وب

پذیرفتن محدودیت خود به عنوان طراح وب با وجود تعداد زیاد ابزارها، کتابخانه‌ها و فناوری‌ها، شناخت همه آن‌ها غیر ممکن است. با این حال به نظر می‌رسد کسانی که در صنعت طراحی وب هستند، فشار زیادی به خود وارد می‌کنند تا این کار را ...

مشاهده کامل
10 ویرایشگر برتر متنی برای لینوکس و برنامه نویسی در سال 2018
10 ویرایشگر برتر متنی برای لینوکس و برنامه نویسی د ...

اگر با رسیدن سال 2018 دنبال ویرایشگرهای متن قدرتمند لینوکس برای آغاز کدنویسی هستید، این مطلب میتواند شروع مناسبی باشد. بعضی ویرایشگرهای متنی لینوکس هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردند و این باعث شده تا هر کدام طرفداران خاص خود را داشته باشند.

مشاهده کامل
زبان برنامه نویسی پی اچ پی بهتر از آن چیزی است که شما گمان می کنید
زبان برنامه نویسی پی اچ پی بهتر از آن چیزی است که ...

زبان برنامه نویسی پی اچ پی یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای دنیای وب است، در این مطلب قصد داریم درباره زبان برنامه نویسی پی اچ پی صحبت کنیم.

مشاهده کامل
چرخه عمر تست نرم‌افزار
چرخه عمر تست نرم‌افزار

چرخه عمر تست نرم‌افزار همه انسان‌ها اشتباه می‌کنند، حتی برنامه‌نویسان برنامه وب، توسعه‌دهندگان برنامه موبایل، و سایر توسعه‌دهندگان نرم‌افزار نیز دچار اشتباه می‌شوند. گاهی اوقات، اشتباهاتی که توسعه‌دهندگ ...

مشاهده کامل
 فریم ورک Ionic فریم ورک های ری اکت و Vue را در بر میگیرد.
فریم ورک Ionic فریم ورک های ری اکت و Vue را در بر ...

فریم ورک Ionic یک فریم ورک قدرتمند است که ری اکت و Vue را در بر می گیرد، ما در این مطلب درباره فریم ورک Ionic و نکاتی درباره آن صحبت خواهیم کرد.

مشاهده کامل
 طراحی Flat چیست؟
طراحی Flat چیست؟

در سال های اخیر با رشد روز افزون دستگاه های موبایل نیاز به یک زمینه کاری به نام طراحیFlat حس میشود اما این نیاز محدود به دستگاه های موبایل نشد و طراحان وب نیز برخی از تکنیک های آن را در طراحی های خودشان به کار گرفتند. طراحی Flat همان طراحی اپلیکیش ...

مشاهده کامل
مقایسه بین زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جاوا اسکریپت
مقایسه بین زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جاوا اسکری ...

زبان برنامه نویسی پی اچ پی یکی از قدیمی ترین رقبای جاوا اسکریپت است، ما در این مطلب به مقایسه بین زبان برنامه نویسی پی اچ پی و جاوا اسکریپت می پردازیم.

مشاهده کامل
  • logo-samandehi
  • logo-nezam-senfi
  • samane-tadarokat-electronic
  • logo-bakutel
  • انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران